GRUPU NODARBĪBAS BĒRNIEM

Dienas kosmodarbnīca

23. vai 25. jūlijā

09.00 – 16.30

 

Piedāvājam Tavam bērnam iepazīt kosmosa nozari caur praktiskiem uzdevumiem Kosmosa izziņas centrā visas dienas garumā!

🌑Misija: Mēness

 

Visas dienas mērķis ir piedāvāt izglītojošu un aizraujošu vidi, kur bērniem attīstīt savu zinātkāri par kosmosu un iepazīties tuvāk ar Zemei tuvāko kosmisko ķermeni un vienīgo dabisko pavadoni – Mēnesi!

Nodarbību dalībniekus sagaida notikumiem bagāta diena, kurā viņiem būs iespēja:

 

📡Izzināt Zemes pavadoni Mēnesi: Uzzināsim aizraujošus faktus un stāstus par to!

 

🚀 Izgatavot savu kosmosa raķeti: Iepazīsimies ar raķešu būvniecības pamatprincipiem, lai uzbūvētu savu raķeti. Piedzīvosim brīdi, kad tiek dots palaišanas starts un vērosim, kā tā paceļas debesīs!

 

🛠 Plānot budžetu un veidot nosēšanās moduli: Kļūsim par īstiem inženieriem, izstrādājot drošu nosēšanās moduli Mēness virsmai. Mācīsimies plānot resursus un izmantot materiālus tā, lai mūsu modulis veiksmīgi nosēstos.

 

🎯 Attīstīt fizisko sagatavotību: Piedalīsimies astronautu treniņos, kas pārbaudīs mūsu sportisko formu, lai piedalītos nākotnes kosmosa misijās. Neuztraucies iepriekšēja sagatavošanās nav nepieciešama. 😉

Piedāvājam: 

 

Nodarbību valoda: latviešu

Dalībnieka vecums: 8 – 12 gadi

Nodarbību cikla laiks: 09.00 – 16.30

Maksa par nodarbību ciklu: 45 EUR

 

Iespēja norēķināties ar maksājuma karti kasē vai saņemt priekšapmaksas rēķinu.

Izvēlies datumu un laiku:👇

Brauc uz zinātnes centru, lai Tavs bērns varētu kvalitatīvi pavadīt laiku, izzinot kosmosa noslēpumus un sagatavoties nākotnes izaicinājumiem!🚀

 

Informējam, ka Kosmosa izziņas centra rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Kosmosa izziņas centra mājaslapā, sociālajos tīklos, kā arī drukātajos izdevumos.

+